Друзі! Театральна студія АртЕко презентує свій новий проект! Радіо “AeroBeat”. Наша інтернет радіостанція орієнтована на дітей та дорослих. Вона ідеально підходить для прослуховування всією сім’єю. Радіо “AeroBeat” – нова радіостанція. Ми створили її недавно, але нам вже є, що сказати вам, своїм радіослухачам. Вже зараз у фонотеці радіо нараховуються сотні пісень, казок, передач! У наших музичних програмах звучать пісні у виконанні дітей і для дітей із різних країн світу.

Але це не єдиний музичний формат нашої радіостанції. Ми постійно працюємо над пошуком і створенням нових музичних і просвітницьких програм. Ми також є володарями особистого авторського музичного матеріалу – це пісні із наших вистав і фільмів у театральній студії АртЕко. В нас багато цікавих ідей та планів. Ми хочемо наповнити наш ефір максимально різноманітними програмами і музикою, щоб кожен слухач, будь то малюк, підліток чи батьки, знайшов свої улюблені мелодії або програми. Ми хочемо зробити радіо “AeroBeat” унікальним. Тому, шукаємо свій стиль, підхід і формат.

Що можна почути?

Звичайно ж, на радіо “AeroBeat” ви зможете почути пісні, казки, мюзикли, радіовистави. В ефірі нашої радіостанції звучать також і розважальні передачі. Музичний ефір чергується з пізнавальними програмами і вікторинами. Оскільки наша радіостанція притримується в основному дитячої тематики, то і ведучими програм виступають діти. Це актори театральної студії АртЕко. Крім того, в ефірі нашої он-лайн радіостанції ви можете почути поради від викладачів: як розвити голос дитини, як зняти зажими, як розвинути уяву і багато іншого. Все це слухайте у наших навчальних програмах.

Час в ефірі

Радіо “AeroBeat” віщає цілодобово. З ранку можна почути музику та передачі для самих маленьких слухачів. У післяобідній та вечірній час ми запрошуємо до приймачів більш старших дітей та підлітків. Пізно у вечері запрошуємо послухати наші передачі мам і тат, бабусь і дідусь. Для них “AeroBeat” готує спеціальні музичні програми, радіо вистави, зустрічі з цікавими співрозмовниками. У нічний час в ефірі радіо буде звучати тиха і спокійна музика.

Наша радіостанція для всіх знайде час в своєму ефірі.

ПРОСУВАЙ СВОЮ МУЗИКУ З НАМИ!

Ви створюєте музичний матеріал? Ви пишете пісні і музику або виконуєте їх? Тоді ви можете стати учасником нашого радіо ефіру, для цього вам необхідно надіслати нам свій музичний трек.

Яка музика від вас?

Наша радіостанція має широкий формат і кожен талановитий виконавець може отримати ротацію на радіо “AeroBeat”. Звичайно ж, у нас є свої переваги, їх ми віддаємо композиторам і виконавцям пісень для дітей і у виконанні дітей. Більшу частину денного ефіру займають саме ці пісні і музика, але це не весь наш ефір! Оскільки ми віщаємо цілодобово і позиціонуємо себе, як родинне радіо для дітей та дорослих, то і у вечірньому і в нічному ефірі радіо “AeroBeat” для вашої творчості знайдеться достойне місце. Джаз, класика, блюз, авторська пісня, інструментальна музика – ос не повний перелік стилів, які ви можете почути у нашому нічному ефірі! Якщо ви створюєте або виконуєте музику у цих стилях, відправляйте свої треки нам! У любому випадку треба спробувати попасти до ротації!

Що дає розкрутка на радіо?

  • Отримавши ротацію на радіо «AeroBeat”, ви отримуєте прекрасну можливість розказати про свою творчість нашим слухачам! З кожним днем наша аудиторія зростає, адже ми намагаємося зробити наш ефір цікавим, змістовним і яскравим! Саме тому радіо “AeroBeat” знаходить своїх слухачів по всьому світу!
  • Також ви можете просувати свої пісні і музику, став учасником наших інтернет голосувань, фестивалів і живих концертів! У вашого мистецтва з’являться реальні прихильники!
  • Іще ви отримуєте можливість придбати сертифікат про те, що ваш трек звучить в ефірі радіо “AeroBeat”.

Це не складно, всього лише натисніть!
Завантажити трек